Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kalkulator biegowy, opinie

kalkulator biegowy, opinie

Gdzie znajduję kalkulator BMI, albowiem chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt dużo kilogramów w stosunku do wzrostu?

Rico

Posty: 1

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można znaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, wobec tego warto zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

Sis45

Posty: 3

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

joasia

Posty: 14

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem warto, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

Marlenka

Posty: 24

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego warto znaczące jest, aby zadbać o nie.

missioo

Posty: 2

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niezmiernie dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Black_Riot

Posty: 7

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to niezmiernie istotne. Smog zabija mnóstwo ludzi, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, jaka jest podłoga.

edyta123

Posty: 6

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

pawel253

Posty: 7