Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szukam fotografa z Zielonej góry na ślub?

Szukam fotografa z Zielonej góry na ślub?

Hej. Nigdy nie miałem do czynienia z fotografem ślubnym w Zielonej Górze, więc nie mam żadnego doświadczenia w tym zakresie.

Co powinienem wiedzieć?

Moderator

Posty: 13

 
Dzień dobry.
Moja znajoma ostatnio musiała wybrać fotografa w Nowej Soli. Była zaskoczona elastycznością, bowiem każdemu zależało na pozyskaniu nowych klientów. Na ogół fotografowie chętnie zapisują pary na nawet bardziej odległe terminy, bo mają pewność pracy.

Gerda

Posty: 16

 
Hejka.

Interesowała nas fotografia ślubna w Nowej Soli, a przed fotografem postawiliśmy szereg wymagań, które spełniła tylko firma http://kr-foto.pl. Zdjęcia udało się im dostarczyć bardzo szybko po weselu, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się wspaniałą pamiątką na przyszłość, która jest warta naprawdę każdych pieniędzy.

Biforr23

Posty: 20

 
Witam serdecznie. W mojej opinii po wyborze fotografa w Nowej Soli każdy powinien podpisać z nim umowę. Brak umowy może skutkować faktem, iż fotograf w dowolnym momencie będzie mógł się po prostu wycofać z wykonywania usług. Zastanawiające jest, co byśmy wtedy zrobili.

didiw

Posty: 19

 
Witam. Żadnego problemu nie sprawił nam wybór fotografa w Zielonej Górze. Przejrzeliśmy kilka stron, przeanalizowaliśmy opinie o fotografach, a potem skontaktowaliśmy się z kilkoma wybranymi.

W odstępie tygodnia sfinalizowaliśmy tą kwestię podpisując stosowną umowę, która stanowiła dla nas zabezpieczenie.

Skrzypekq4

Posty: 26

 
Dzień dobry. Problematycznym tematem jest sprawdzony fotograf w Nowej Soli, bo takowych niestety jest niewielu. Moim podstawowym kryterium była dobra opinia na lokalnym rynku, wolny termin w dniu mojego ślubu, a także cena, która nie przekraczałaby jakichś horrendalnych sum. Udało mi się to wszystko połączyć.

Kruczek3

Posty: 24

 
Witam serdecznie. Nie mam wątpliwości, że fotograf w Nowej Soli jest w stanie wykonać dla każdego świetną fotorelację z imprezy, którą równie dobrze może być wesele, jak i ślub.

Pożądane byłoby zwrócić uwagę, w czym specjalizuje się dany fotograf, bo wykonując dobre zdjęcia z wydarzeń sportowych i tym podobnych koniecznie umożliwi nam rewelacyjne zdjęcia z wesel, w czym nie musi się specjalizować.

Moderator

Posty: 19

 
Hej.

Niedawno zastanawiałem się, jak wygląda kwestia zdjęć ślubna w Zielonej Górze. Na przestrzeni najbliższego pół rok ustalamy termin wesela i z tego względu to dla nas nieco odległy temat. Dzięki temu forum dyskusyjnemu dowiedziałem się mnóstwo ciekawych szczegółów.

ooops65

Posty: 16

 
Dzień dobry. Nie wyobrażałem sobie do tej pory, ze fotograf w Nowej Soli potrafi zażądać tylko takiej sumy za wykonanie fachowego fotoreportażu z wesela i wesela. W naszym przypadku całość zamknęła się kwotą 3 tysięcy pln, a zdjęcia są rzeczywiście znakomite!

Matizi91

Posty: 19