Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Chcę podarowac obraz ze zdjęć

Chcę podarowac obraz ze zdjęć

Mogę Was poprosić o pomoc?

Chcielibyśmy z bratem zrobić taką mozajkę ze fotografii, na jakiej będą własne wspólne zdjęcia i naszej rodziny. To ma być prezent, dlatego ma być ładnie wykonane i koniecznie w ramce.

Dzięki!

1krzysztof1

Posty: 19

 
Czytałam kiedyś o tych mozaikach jak się robi, lecz szczerze mówiąc grafikiem nie jestem i nie za mnóstwo z tego zrozumiałam. Czy samému w domu możesz wykonać to nie wiem, lecz ja na twoim miejscu wolałabym dać jakiejś firmie – im to najpewniej szybciej pójdzie niż jakbyś miała siedzieć i kombinować. Jakkolwiek oni to będą mieli od razu jak wydrukować takie spore i ramkę zdobędziesz, zaś jak zrobisz sama to i tak musisz ramkę dokupić więc bez sensu.

Franuś

Posty: 18

 
Hola, hola... mozajek się szuka? :D

Też bym chciała... ogólnie strasznie kręci mnie robienie fotografii, oglądanie też w sumie, lecz jakbym mógł sobie powiesić tak moje wszystkie fotografie na ścianie i mieć z tego zrobione jakieś drobne arcydziełko to z wielką chęcia ;) na przykład wszystkie moje panny w bikini czy coś, piękny widok.

Jasio

Posty: 22

 
na Mozajkowo możesz znaleźć, jak wpiszesz w Google powinnaś znaleźć. Niesłychanie fajni ludzie tam pracują, zmieniałam projekt kilkanaście (!) razy zaś oni cały czas robili co chciałam i mi pomagali dobrać zdjęcia, no kochani ludzie :* ceny też mają takie, że ja tylko poszukuję okazji kiedy tu można komuś zakupić taką mozajkę :D Niedługo tata ma urodziny to może dla niego też coś skomponuję, choć nie wiem jeszcze z jakich fotografii, niemniej jednak jakie kolwiek zdjęcia weźmiesz, efekt jest super hiper!

beniek

Posty: 24

 
Mój tata mamie nabył na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, ale efekt jest rzeczywiście zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, że ładna i byłam ciekawa która to technika, zaś ja tu podchodzę i widzę, że to nie pomalowane farbami czy coś tylko miniaturowe fotografie. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

deksta84

Posty: 19

 
Już prawie dotarłam do końca wątku jaki czytałam i pokazało mi się twoje pytanie. Jak jestem z sierdza to znam fotografa, który się tym zajmuje, niemniej jednak on wiele bierze, myślę, iż na internecie odnajdziesz coś tańszego. Generalnie ten mój znajomy jest troszkę świrnięty i się uważa za artystę więc bierze dwa razy tyle ile konkurencja... mam nadzieję, iż tego nie czyta :P niemniej jednak cóż taka szczera prawda.

Poszperaj w necie i jeszcze na innych forach to trafisz.

basu

Posty: 17

 
Według mnie powinnaś poszukać po internecie. Wiele jest stron i sklepów, które się specjalizują w zdjęciach i grafice, więc może są i takie które łączą te dwa zagadnienia ;) ja kojarzę temat, lecz tak żeby ci polecić jakąś firmę, to tego nie zrobię, bowiem po prostu nie znam ani jednej. Trzymam kciuki, że coś odnajdziesz.

Pozdrawiam ciepło z Zabrza ;-)

BMGMIREK

Posty: 23

 
Fajne są takie mozajki, modne ostatnio niezmiernie i wielokrotnie je widzę w necie, więc to chyba nic uciążliwego, niemniej jednak u nikogo na chacie jeszcze nie widziałam. Może wersja na powieszenie na ścianie jest znacznie droższa od tej wesji cyfrowej. Nie wiem ile to może kosztować, więc życzę powodzenia. Ogólnie jak coś odnajdziesz to daj znać, bo to taka fajna sprawa, iż z chęcią też bym sobie sprawiła taki rysuneczek, albo dała komuś na prezent, bo według mnie to świetna opcja prezentowa. Napeweno lepsza niż jakieś skarpety czy butla alku

mJaUrVcEin

Posty: 23

 
Dobre pytanie, ale ode mnie odpowiedzi brak... no mogę ciebie pocieszyć, że w necie jest zapewne kilka jak nie kilkanaście stronek o tym co cię interesuje, ale konkretnej firmy ci nie przedstawię, nie mam takiej mozajki ani nikt z moich bliskich u których byłam w domu, więc nawet nie mam możliwości jak się pytać.

Głowa do góry i szukaj ;)))

emsoN

Posty: 17