Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sprawdzony kamerzysta z suwałk ?

Sprawdzony kamerzysta z suwałk ?

Trochę już przejrzeliśmy z narzeczoną stron z ofertą kamerzystów i dziś nie mamy pojęcia kogo wybrać. Wszyscy wyglądają na fachowych...Może macie sprawdzonych kamerzystów zajmujących się obsługą ślubów i wesel i moglibyście doradzić?

Skrzypekq4

Posty: 26

 
No cóż, jeśli chodzi o naszą mieścinę to wbrew pozorom jest całkiem sporo takich usługodawców. My, po konsultacjach ze znajomymi, którzy już są po ślubie, wybraliśmy firmę www.studiojgk.suwalki.pl. Nie było z nimi najmniejszych problemów. Znakomity kontakt, przystępna cena i sama usługa wykonana fachowo. Zero prowizorki, wszystko przemyślane i rozplanowane. Na filmie znalazły się wszystkie te momenty, na których nam najbardziej zależało.

Buła

Posty: 11

 
Hejka! Ja mam porządne wspomnienia ze swojego wesela. Wszystko ładnie poszło, choć stresu było mnóstwo. Kamerzysty na nieszczęście u nas zabrakło. Był tylko fotograf. Trochę w sumie dziś żałujemy, albowiem fajnie byłoby film obejrzeć po kilkanastu latach...Niemniej jednak może na złote gody zamówimy kamerę :)

Julian

Posty: 19

 
Dylematy narzeczonych:) Znam to znam to:) Przygotowania do wesela to chyba największe wyzwanie logistyczne w moim życiu. Na szczęście już to mam za sobą. Nasz kamerzysta był też naszym sąsiadem. Otrzymaliśmy zniżkę, zaś film może jakimś artyzmem nie powalał, natomiast też nie był zły. Pamiątkę mamy do końca życia i nawet sobie od czasu do czasu oglądamy i się wzruszyć można:)

Robuś

Posty: 24

 
Skąd ja to znam? :) My mieliśmy to szczęście, że dość szybko zarezerwowaliśmy kamerzystę. To oznacza – szczęście w ogólnym nieszczęściu, bo pan operator nie należał do głównie rozgarniętych:P No, lecz znaczące, że był w ogóle. Jeśli miałbym brać ślub jeszcze raz, pewnie też bym wcześniej popytał na takim forum. No lecz cóż – mądry polak po szkodzie, zaś mam nadzieję, że drugiego ślubu już brać nie będę musiał, bo na razie mi całkiem nieźle jako młody żonkoś :)

bienkus22

Posty: 25

 
No witam:) My akurat nie braliśmy kamerzysty. Trochę nas jednakże środki ograniczały, bo płaciliśmy za wszystko sami. Był tylko fotograf, lecz jakoś nie czujemy żalu:) Zrobił ponad tysiąc fotografii, więc jakaś tam pamiątka jest na stare lata:) A zapłaciliśmy jednakże dużo mniej, można było wyjechać w jakąś podróż poślubną. Pozdrawiam i życzę powodzenia na ślubie!

ombre070

Posty: 19

 
Heh, w Suwałkach to znam może ze dwie porządne firmy, jakie się zajmują takim nagrywaniem. My akurat na swój wesele zamówiliśmy usługę ze strony www.studiojgk.suwalki.pl. Nie ma się do czego przyczepić. Cena myślę, że niezła jak na to ile inni biorą za takie wideofilmowanie. Kontakt też pozytywny. Prędko zrobiliśmy rezerwację, później długo nie czekaliśmy na płytkę. Generalnie – polecam!

mariuseus

Posty: 15

 
Należałoby rzeczywiście poszukać kamerzysty z talentem. Troszkę się może czasu na to straci, niemniej jednak w końcowym rozrachunku podczas ślubu nie trzeba się o nic martwić. Ja akurat miałem fart, albowiem znajomy nam kamerował wszystko i wyszło ekstra. On to taki amator samouk, nie prowadzi firmy, niemniej jednak wszystko wyszło mu rewelacyjnie.

tyczner,

Posty: 22

 
Ciekawie dziś kręcą takie filmy. Jakoś w zeszłym miesiącu obejrzałam ślub koleżanki na płycie to się uśmiałam za całe życie:) Niezwykle fajnie to zmontowali, było dużo śmiechu, lecz też troszkę sobie popłakałyśmy...Dobra jakość video, fajne ujęcia, praktycznie kamerzysta był wszędzie, jakby miał zdolność do bilokacji:)

tefal100

Posty: 26

 
Jeśli interesuje Cię sprawdzony kamerzysta w Suwałkach to jest parę firm w pobliżu, które filmują takie okolicznościowe imprezy jak ślub. Ja mam dość idealne doświadczenia z marką www.studiojgk.suwalki.pl, która zajęła się nagrywaniem studniówki w mojej szkole. Skoro ogarnęli taką imprezę, myślę, że z weselem też sobie poradzą. Pozdrawiam i życzę już powodzenia na nowej drodze życia!

endrjuuu

Posty: 32