Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fotografia ślubna sopot, poszukuję!!

fotografia ślubna sopot, poszukuję!!

Witam. Ile czasu uprzednio trzeba zarezerwować fotografa na ślub. Zależy nam na rzeczywiście innowacyjnym podejściu do fotografii ślubnych. Mile widziany ktoś z Trójmiasta.

Duzyyy45

Posty: 10

 
To po czym poznać profesjonalistę? Po sprzęcie, jak się człowiek nie zna ;) ? Koniecznie musicie polecić tu więcej propozycji. Na razie mamy czas, albowiem fotograf ślubny niezbędny jest nam w Gdańsku dopiero w przyszłym roku :)

ZaNK3R

Posty: 21

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Naprawdę nie martwcie się i bez paniki. Jeśli chodzi o fotografię ślubną w Gdyni, mamy tu sporo profesjonalistów. Wiadomo, że jak już nam się ktoś spodoba, to kręcimy nosem, jak się nie da. Ale nie warto zapeszać sprawy. Nie ten, to inny i już. U nas taka właśnie sytuacja wyszła nam na dobre :)

89ostry89

Posty: 20

 
A to nie chodzi tylko o to, żeby był wolny termin, ale o to, żeby mieć pewność co do fotografa. W Sopocie można znaleźć multum ofert. Czym się kierować :( Tracę głowę. Chcę wcześniej mieć wszystko dograne, ale jak na razie nikt nic konkretnego mi nie polecił.

syrena88

Posty: 14

 
Tak ważne chwile koniecznie należy powierzyć profesjonaliście. Mnie się wydaje, że im dłużej szukamy usług fotografii ślubnej i sprawdzamy oferty, tym lepiej. Można pierwszą z brzegu w Trójmieście, no ale to ryzyko.

propek1

Posty: 17

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Świetny pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

amrmas22

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, to oczywiście na prędko można się niezwykle łatwo zawieść. W Gdyni polecam się dosyć wcześnie orientować w terminach. Osobiście polecam to miejsce http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Fotograf z 12 letnim doświadczeniem. Poza tym pełen pasji i ogólnie niezwykle miły człowiek. Ma oryginalne pomysły.

Warszawiak

Posty: 13

 
Naturalnie to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest znaczące, żeby poznać, czy to faktycznie ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Dużo tu propozycji to prawda. No i może zatem tak wielki dylemat :D

frunet

Posty: 7