Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fotograf w Nowej Hucie, szukam

fotograf w Nowej Hucie, szukam

Witam. Muszę zrobić dużą liczba odbitek z wakacji. Poniektóre ze fotografii są dość wymagające :) Gdzie sprawianie fotografii w Krakowie jest najlepsze? Konieczne mi profesjonalne i nowomodne laboratorium.

Babeczka

Posty: 4

 
U mnie podobnie. Jak mam zrobić zdjęcia do dokumentów, jestem chora :D Z góry wiem, że będzie kiepskie ;) W Krakowie jest sporo punktów, ale jeszcze nigdy nie trafiłam na profesjonalnego fotografa, który należycie podszedłby do sprawy. Teraz mają tyle możliwości retuszu. Jak coś, to piszcie i polecajcie.

Marys56

Posty: 7

 
U mnie podobnie. Jak mam zrobić zdjęcia do dokumentów, jestem chora :D Z góry wiem, iż będzie kiepskie ;) W Krakowie jest wiele punktów, natomiast jeszcze nigdy nie trafiłam na doświadczonego fotografa, który należycie podszedłby do sprawy. Teraz mają tyle szanse retuszu. Jak coś, to piszcie i polecajcie.

latynos44

Posty: 35

 
Niesłychanie rzetelne miejsce http://fotograf-m1.pl. To fotograf w Nowej Hucie, któremu można zaufać. Robi świetne odbitki i zdjęcia do dokumentów na miejscu w profesjonalnej studyjnej jakości.

Julian

Posty: 8

 
Jak są dobrzy, to zapewne będzie trzeba trochę poczekać :), bo mają dużą ilość klientów. Nie polecam tych ekspresowych punktów, bo tam nie skłaniają się ku jakości :) Jak zależało mi na faktycznie dobrych odbitkach, udałem się do M1. Tam mają profesjonalne laboratorium fotograficzne. Zawsze niesłychanie miła obsługa.

alilcjaa

Posty: 11

 
Mam bardzo dobre zdanie o wywoływaniu zdjęć w M1. Tam pracują naprawdę profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem zdjęcia z wypadu w góry. Super jakość.

Snice

Posty: 13

 
Jak już wywoływać zdjęcia, to w porządnej jakości. Teraz dużo rzadziej to robimy, więc temat akurat wpisał się w moje potrzeby :D Muszę zrobić album dziecku i zależy mi na dobrym punkcie, w którym będę miała pewność, że odbitki nie tylko będą ładne, ale też trwałe. Śledzę wątek odbitek w Krakowie i serdecznie pozdrawiam.

seweryn

Posty: 13

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

yarpen2

Posty: 24