Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie są jakieś spływy kajakowe ?

Gdzie są jakieś spływy kajakowe ?

Czy ktoś wie może kiedy odbywa się jakiś spływ kajakowy na rzece Tanew i czy można przyjechać na niego samemu czy trzeba przyjechać z całą grupą ludzi?

Rico

Posty: 7

 
Niewątpliwie warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz bowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Franeczek23

Posty: 27

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już wiele razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi bowiem są rzeczywiście solidne.

Yuri20

Posty: 15

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

mAriola00

Posty: 14

 
Sam już w wielu przypadkach pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście piękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

englandrm

Posty: 27

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach lecz jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

enriquess

Posty: 16

 
Niewątpliwie, że na każdym spływie kajakowym dostaniesz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz zdobyć odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

Smerfik

Posty: 10

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda pozyskają one kamizelki natomiast jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Ptaszyna

Posty: 9

 
Wcale nie musisz posiadać wielkich pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie bowiem tak faktycznie jest to faktycznie znakomita zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

iwanowskis

Posty: 21

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

zachy

Posty: 27