Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Witajcie, jak pewnie mnóstwo z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka istotnych kaset vhs, jakie chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd a zależy mi oby obejrzeć film a przy okazji pokazać go rodzinie.

Rafałek34

Posty: 22

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Lopez58

Posty: 25

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich ludzi niemniej jednak żądają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt mnóstwo jak dla mnie.

englandrm

Posty: 27

 
Na kilku forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Gruszek2

Posty: 19

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego odszukać lecz może obecnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca świetna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

sonio

Posty: 22

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odnalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odszukać u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

endrjuuu

Posty: 32

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

Wertastable

Posty: 23

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w wyśmienitym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Laleczka

Posty: 25