Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Hosting, jaki dobry ?

Hosting, jaki dobry ?

Hej. Mój tani hosting sprawia mi wiele problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, które gwarantują 100% uptime serwera czy jednak nie?

VamnHopeHom

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Przed stworzeniem własnej strony hamował mnie fakt wysokich opłat, jakie miałem w głowie, a między innymi hosting www. Okazało się to kompletną bzdurą, co potwierdziła firma http://ecohost.pl, z których usług zacząłem korzystać.

Wszystko, dzięki znajomemu, który polecił mi ten hosting.

pantin

Posty: 15

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwyczajnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać fachowe oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

EKO-Chatka

Posty: 25

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Czesio

Posty: 14

 
Witam serdecznie.

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeżeli chodzi o hosting. Najpierw wybrałem go w znanej i popularnej firmie płacąc całkiem sporo, natomiast po dwóch latach przeniosłem się do mniej znanego usługodawcy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Nie kierujcie się renomą, a ofertą hostingodawców!

Wu

Posty: 23

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Dużo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zaspokojony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 pln!

akukukuku

Posty: 22

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania wielkich sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują dużego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a niezbędny będzie serwer dedykowany.

Moderator

Posty: 19

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w jakich mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

Tadzin

Posty: 24

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

stopiw7

Posty: 16

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

kamilos071

Posty: 20