Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

System do rejestracji urlopów, jakiś program??

System do rejestracji urlopów, jakiś program??

Cześć. Czy waszym zdaniem system do ewidencji czasu pracy w przypadku przedsiębiorstwa, które zatrudnia nie więcej niż 200 pracowników, jest potrzebny?

olboyyy

Posty: 14

 
Co prawda program do rozliczania delegacji zazwyczaj spotykany jest w urzędach, natomiast polecam go również firmom.

Przed dokonaniem kupna, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się ponieważ w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

jonek91

Posty: 22

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z właściwymi czytnikami. Poprzez takie poczynania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

bartek1922

Posty: 22

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, zwłaszcza panie kadrowe.

Miki

Posty: 23

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

Killer85

Posty: 17

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Sarenka

Posty: 20

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Śmieszek

Posty: 26