Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Proszę o ofertę wycieczek rodzinnych all inclusive ?

Proszę o ofertę wycieczek rodzinnych all inclusive ?

A co pod kątem wycieczek all inclusive polecacie? W ten sposób chciałabym odwiedzić ciekawe zakątki świata jako singiel. Musi być bezpiecznie. Jakieś konkretne biuro podróży polecacie?

Marti

Posty: 11

 
Super wakacje all inclusive http://clubmed.pl. Korzystaliśmy już dwa raz :) Jeśli chodzi o standard w hotelach, to naprawdę bardzo wysoki. Są one zlokalizowane w naprawdę ślicznych miejscach. Obsługa na medal – wielojęzyczna.

dudzik78

Posty: 22

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał propozycji na Malediwach, natomiast nie wszystko okrutnie kosztowne i chyba nie będzie możliwości. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście swoje egzotyczne wakacje. Może jednak się uda :)

daruu

Posty: 17

 
Takie wycieczki all inclusive masz wliczone w cenę pobytu. W tym roku spędziliśmy w taki sposób egzotyczne wakacje i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Nie ma po co żałować, bo mieliśmy wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o urlop. Kiedy chcieliśmy leżakować na plaży, robiliśmy to. Jak nam się znudziło korzystaliśmy z oferowanych atrakcji.

Joe

Posty: 5

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, iż nie wychodzi to mnóstwo więcej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, iż musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, iż kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka propozycji mamy na oku :D

Joe

Posty: 12

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to profesjonalne biuro. No chyba, że znasz dany kraj, ale ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co potrzebne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

labuh

Posty: 9

 
Organizują też w ramach pobytu bardzo atrakcyjne wycieczki all inclusive. Nie lubię jedynie leżeć i się opalać, więc dla mnie była to po prostu świetna opcja. Skorzystałem ze wszystkiego :D

czerwin_09

Posty: 20

 
Nic tylko się decydować. Porównując ceny, można powiedzieć, że wychodzi podobnie. Wybierając wycieczki all inclusive, nie musisz martwić się o nic. Nie chodzi tylko o jedzenie, napoje, otwarte bary, ale przede wszystkim o rozrywkę, sport. Dla mnie to ważne.

Ciapek

Posty: 33

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz więcej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To świetny sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

EKO-Chatka

Posty: 25